Pri kúpe 4 pneumatík zľava na prezutie -20 %!
 • DUNLOP
 • Goodyear
 • Premio
 • Autoumyváreň
  Novinka

  Autoumyváreň

  Doprajte svojmu autu čistotu. Ponúkame profesionálne služby v oblasti linkového a ručného umývania a čistenia vozidiel, ako komplexnú starostlivosť o osobné motorové vozidlá všetkých veľkostných kategórií. viac info »

 • Starostlivosť o automatickú prevodovku
  Novinka

  Starostlivosť o automatickú prevodovku

  Výmena oleja nebola nikdy jednoduchšia. Zariadenie SPIN ATF 2000 slúži nielen na výmenu oleja v automatickej prevodovke, ale i na jednoduché a veľmi efektívne vyčistenie všetkých systémových komponentov. viac info »

 • Rýchloservis

  Rýchloservis

  V rámci rýchloservisu zákazníkovi skontrolujeme a vymeníme brzdové doštičky, nastaveníme svetlá, vymeníme olej a filtre, skontrolujeme kvapaliny, geometriu kolies, výfuky a tlmiče. To všetko kvalitne a za bezkonkurenčné ceny. viac info »

 • Výmena a predaj autoskla

  Výmena a predaj autoskla

  Máte rozbité sklo na Vašom vozidle a neviete čo robiť? Kontaktujte náš autoservis a my Vám radi poradíme. Naša spoločnosť Vám ponúka kvalitné originálne autosklá, ktoré sa štandardne montujú pri prvovýrobe automobilov. viac info »

Prev Next

Vítame Vás na stránkach spoločnosti CEKOSS spol. s r.o.

Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v Dunajskej Strede a hlavným predmetom našej činnosti je výmena, predaj a servis pneumatík a diskov kolies, rýchloservis a výmena autoskla. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich službách, prehliadnite si našu stránku a ak máte nejaké otázky, neváhajte a kontaktujte nás alebo SI DAJTE VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU ZADARMO!

CENOVÁ PONUKA Kontaktujte nás

Fotogaléria

Tu si môžete prezrieť obrázky o našom servise, zariadeniach a prác aj vo väčšom rozlíšení, ktoré pravidelne aktualizujeme.

www.cekoss-pneu.skCopyright © 2012 - 2014 Roman Varga. Všetky práva vyhradené.