Pri kúpe 4 pneumatík zľava na prezutie -20 %!
 • Goodyear
 • FULDA
 • Dunlop
 • Starostlivosť o automatickú prevodovku
  Novinka

  Starostlivosť o automatickú prevodovku

  Výmena oleja nebola nikdy jednoduchšia. Zariadenie SPIN ATF 2000 slúži nielen na výmenu oleja v automatickej prevodovke, ale i na jednoduché a veľmi efektívne vyčistenie všetkých systémových komponentov. viac info »

 • Rýchloservis

  Rýchloservis

  V rámci rýchloservisu zákazníkovi skontrolujeme a vymeníme brzdové doštičky, nastaveníme svetlá, vymeníme olej a filtre, skontrolujeme kvapaliny, geometriu kolies, výfuky a tlmiče. To všetko kvalitne a za bezkonkurenčné ceny. viac info »

 • Výmena a predaj autoskla

  Výmena a predaj autoskla

  Máte rozbité sklo na Vašom vozidle a neviete čo robiť? Kontaktujte náš autoservis a my Vám radi poradíme. Naša spoločnosť Vám ponúka kvalitné originálne autosklá, ktoré sa štandardne montujú pri prvovýrobe automobilov. viac info »

Prev Next

Vítame Vás na stránkach spoločnosti CEKOSS spol. s r.o.

Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v Dunajskej Strede a hlavným predmetom našej činnosti je výmena, predaj a servis pneumatík a diskov kolies, rýchloservis a výmena autoskla. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich službách, prehliadnite si našu stránku a ak máte nejaké otázky, neváhajte a kontaktujte nás alebo SI DAJTE VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU ZADARMO!

CENOVÁ PONUKA Kontaktujte nás

Cenová ponuka

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

Cenová ponuka

Pole musí obsahovať platnú emailovú adresu. Vašu e-mailovú adresu potrebujeme vedieť, aby sme Vám mohli poslať vypracovanú cenovú ponuku.

Vaše telefónne číslo nie je povinné, avšak keď ho vyplníte, v prípade otázok sa s Vami vieme rýchlejšie kontaktovať. Budeme Vám volať iba v prípade, keď je to naozaj nevyhnutné. Budeme Vám volať z čísla +421 910 780 427.


Pole správa je povinné. Popíšte prosím Vašu požiadavku, čo najpresnejšie, aby sme Vám mohli v čo najkratšom možnom čase vypracovať cenovú ponuku. Ak viete, pošlite nám fotografiu/scan technického preukazu, najlepšie e-mailom na ponuka@cekoss.sk, alebo MMS/Viber/WhatsApp na +421 910 780 427, alebo Skype cekoss.

V prípade, že nám posielate fotografiu/scan technického preukazu, uveďte prosím do textu Vašej správy na tejto stránke Vaše ŠPZ, aby sme mohli spojiť Vašu požiadavku s technickým preukazom.

Príklad 1: Výmena zimných pneumatík na letné, Škoda Octavia r.v. 2010, 15" oceľové disky, pneumatiky mám.
Príklad 2: Výmena zimných pneumatík na letné, Kia Sorento r.v. 2010, 16" disky, pneumatiky nemám.
Príklad 3: Ponuku na letné (zimné) pneumatiky v rozmere 205/55 R16 91V. Prosíme uviesť značku, ktorú preferujete resp. uviesť o akú kvalitu máte záujem, napr.: premium kategória, lacnejšia kategória. V prípade, ak potrebujem doplniť sadu, resp. máte jednu pneumatiku poškodenú, prosíme uviesť presnú špecifikáciu, napríklad: CONTINENTAL 225/45R17 ECO CONTACT 5 94V FR XL, resp. uviesť, keď žiadate ponuku na pneumatiku vo vyhotovení RFT (Run on flat).
Príklad 4: Výmena oleja – prosíme poslať TP, uviesť koľko km máte najazdených, ktoré filtre máme vymeniť resp. ktoré filtre boli vymenené pri predošlej výmene. (info zo servisnej knižky)
Príklad 5: Výmena oleja automatickej prevodovke – poslať TP, prípadne uviesť druh prevodovky, stav tachometra.
Príklad 6: Výmena čelného skla – uviesť typ auta, rok výroby a špecifikácia čelného skla. Napr. tónované sklo, dažďový senzor, vyhrievané sklo, solárne sklo, atď.


Kód je nečitateľný? Kliknite sem pre nový kód. to refresh

Loading...

www.cekoss-pneu.skCopyright © 2019. Všetky práva vyhradené.